Solu Juno Ori misija grāmatu sērijas

Grāmatu sērija “Solu Juno Ori misija” ieved lasītājus Visuma un Zemes dzīļu noslēpumos. Galvenie varoņi rada inovatīvas tehnoloģijas un pārvietojas laikā un telpā, svin svētkus un pēta zemiešu tradīcijas, kā arī pārliecinās, ka vissvarīgākais ik mirkli ir izplatīt mīlestību un labestību, bet, lai radītu īstus brīnumus, vajadzīgi labi nodomi un ticība.

  • Stāstos ietverti vairāk un mazāk zināmi fakti par Visumu, kurus draugi skaidro dodoties ekspedīcijās Piena Ceļa galaktikā – viņi izzina planētas, melnos caurumus, apceļo dīvainākās un interesantākās vietas uz Zemes un tās iekšienē.
  • Draugu ikdiena paiet raibu raibos piedzīvojumos, nepārtraukti meklējot atbildes uz jautājumiem un atklājot skaidrojumus dažādiem procesiem un parādībām.
  • Dialogos ietvertas vārdu spēles un netipiski salīdzinājumi, lai vieglāk izprast un atcerēties sarežģīto.
  • Dialogos izmantoti teicieni, lai izceltu valodas dažādību.
  • Ietverta fantāzija, lai veicinātu radošumu un pasapņotu, lai gan, kas kādreiz bija fantāzija, reiz kļūst par realitāti.
  • Katrs stāsta varonis veidots kā unikāla būtne ar spilgtām rakstura iezīmēm, interesēm un īpašu devumu kopējos piedzīvojumos.
  • Draugu savstarpējās attiecībās dominē mīlestība, cieņa, izpalīdzība, nesavtība, piedošana, godīgums un humors.

Misijas grāmatu sērija paredzēta visdažādākā vecuma lasītājiem, sākot ar astoņgadniekiem. Grāmatas caurvij mīlestības pilna attieksme pret vecākiem, dabu un zināšanām. Bērnus un jauniešus ieinteresē izzinošā zinātniskā informācija, tēlu draudzīgās un jautrās attiecības, kā arī radoša problēmsituāciju risināšana. Pieaugušie novērtē humoristisko, netipiskiem vārdiem un salīdzinājumiem bagāto grāmatas varoņu valodu. Grāmatas veicina ikviena lasītāja radošo izpausmi, kā arī sniedz netipisku ieskatu ikdienā.

“Solu Juno Ori misija” 1. daļa nominēta dizaina konkursā “Zelta ābele 2022”, kategorijā Literatūra jaunatnei un vērtēta Jāņa Baltvilka balvas (2023) ietvaros.

  Iegādāties
 

Atsauksmes

 
  Sinopse

Solu Juno Ori piedzīvojumi grāmatu sērijas

“Solu Juno Ori piedzīvojumi” ir bilingvāla bilžu grāmata bērniem līdz septiņu gadu vecumam. Tā veicina izzināšanas procesu, lasītprasmi, valodu apguvi, radošumu, papildina vārdu krājumu un rosina apgūt pozitīvas sociālās prasmes. Grāmatā ietvertas radošo darbu lapas — lai lasītājs izpaustu sevi rakstniecībā un mākslā.

Bilžu grāmatas veidotas pēc „Solu Juno Ori misijas” 1. daļas motīviem.

Katru stāstu krāšņās ilustrācijās attēlojusi māksliniece Gita Treice.

             Iegādāties

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.